آیا گوشی سامسونگ a32 مادون قرمز دارد؟

آیا گوشی سامسونگ a32 مادون قرمز دارد؟

آیا گوشی سامسونگ a32 مادون قرمز دارد؟

4.3/5 - (6 امتیاز)

آیا گوشی سامسونگ a32 مادون قرمز دارد؟ فناوری مادون قرمز را در اکثر گوشی‌های برند چین می‌توانید پیدا کنید اما سری‌های جدید گوشی سامسونگ مثل Samsung Galaxy S7 این فناوری را از گوشی‌های خود حذف کرده‌اند. برند آیفون هم هیچ وقت در گوشی‌های خود از فناوری مادون قرمز استفاده نکرده است.

به طور کلی سامسونگ از سال 2016 به بعد، استفاده از این فناوری را در گوشی‌های خود متوقف کرده و شرکت LG هم یک سال بعد از آن، دیگر این سنسور را در گوشی‌های خود به کار نبرده است. در سال 2019 به بعد بیشتر گوشی‌هایی مثل Honor ، Xiaomi ، Huawei  که همگی چینی هستند، فناوری مادون قرمز را در استفاده می‌کنند.

 

گوشی سامسونگ a32

چطور می توانیم بفهمیم که آیا گوشی سامسونگ a32 مادون قرمز دارد یا خیر؟

چرا مهم نیست که گوشی فناوری مادون قرمز داشته باشد؟

بسیار هیجان‌انگیز است که در جای خود لم بدهید و بتوانید انواع وسایل الکترونیکی اطراف خود را مثل تلویزیون، رادیو، پنکه، لامپ و بیش از 120،000 وسیله را با گوشی موبایل خود کنترل کنید! اگر گوشی شما مجهز به مادون قرمز باشد، به سادگی می‌توانید گوشی را به یک کنترل هوشمند از راه دور وسایل الکترونیکی تبدیل کنید.

به همین دلیل برای بعضی از کاربران مهم است که فناوری مادون قرمز حتما در گوشی آن‌ها وجود داشته باشد اما واقعیت این است که روش‌های به صرفه و جالبی برای تبدیل گوشی به کنترل وسایل الکتریکی وجود دارد که الزام برای وجود یک سنسور مادون قرمز در گوشی را از بین می‌برد.

یک روش ساده، استفاده از مادون قرمز (اینفرارد) خارجی است که به صورت یک سنسور کابل‌دار در دسترس همه است و به راحتی به گوشی وصل می‌شود. با این سنسور می‌توانید هر گوشی که در خانه دارید را به یک کنترل تبدیل کنید. به علاوه اگر فقط می‌خواهید تلویزیون را با گوشی کنترل کنید، به راحتی می‌توانید این کار را با اینترنت هم انجام دهید و نیازی به یک وسیله جانبی ندارید. گوشی‌های برند اپل بیشتر از این روش استفاده می‌کنند.

روش دیگر هم استفاده از بلوتوث است که می‌توان هر گوشی ساده‌ای را به یک کنترل هوشمند تبدیل کرد. وسایل جانبی مثل ریموت کنترل لاجیک وجود دارند که همه کاره هستند و کنترل تمام دستگاه‌های دیجیتال و مجموعه تجهیزات خانه را به دست گوشی شما می‌سپارند و در حقیقت زندگی شما را کاملا هوشمند می‌کنند.

 

گوشی سامسونگ a32

آیا گوشی سامسونگ A32 مادون قرمز دارد یا نه؟

خیر! گوشی سامسونگ A32 که در سال 2021 میلادی به بازار عرضه شده است مثل سایر گوشی‌های جدید سامسونگ، فناوری مادون قرمز ندارد. اما اگر در مجموع این گوشی را با امکانات قابل توجه و چشمگیرش می‌پسندید، از روش‌های مختلفی که نام بردیم استفاده کنید و لذت داشتن این مدل از برند سامسونگ را از دست ندهید.

 

آیا گوشی سامسونگ A32 مادون قرمز دارد یا نه؟

💎 مادون قرمزندارد
💲 قیمت گوشی سامسونگ A32مراجعه به سایت و بخش قیمت گوشی سامسونگ A32
⏱ پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
⭐ گارانتیدارد
🎯 نحوه ثبت سفارشبه صورت خرید از سایت و تماس با پشتیبانی