گوشی موبایل

خرید گوشی موبایل به همراه استثنایی ترین قیمت ممکن در آریو سازان

با پیشرفت شگرفی که در زمینه تکنولوژی مواجه هستیم، گوشی موبایل به یکی از کارآمدترین و ضروری‌ترین ابزار های مورد نیاز، در عصر جدید تبدیل شده است و اهمیت آن تا حدی پر رنگ است که شاید حتی در طول روز به اندازه یک ساعت هم نتوانیم گوشی را دور از دسترس خود قرار دهیم.

امروزه اغلب کار ها به واسطه گوشی موبایلی که در دستمان است، انجام می شود که این موضوع باعث ایجاد تحولی عظیم در زندگی انسان ها شده است‌. مورد دیگری که باید به آن توجه داشته باشیم این است که قیمت گوشی با توجه به نوع، مدل و برند تولید شده دارای قیمت های متنوع ای است که در این بخش می توانید با انواع قیمت موبایل در برند های مختلف آشنا شوید.

 

بررسی معیار های خرید گوشی موبایل

برای تهیه و خرید موبایل یک سری ملاک ها و معیار هایی برای هر شخص وجود دارد که باید آن ها را در نظر بگیرد تا با توجه به این شناخت، بتواند انتخاب بهتری داشته باشد. انتخاب بهتر دقیقا همان جایی رقم می خورد که هر شخص، مشخصات و ویژگی های موبایل مورد نظر خود را بررسی کند و ببیند که آیا این گوشی با ملاک هایش که شامل برند گوشی، قیمت آن، امکاناتی که در اختیارش قرار می گیرد و دیگر فاکتور های مهم هستند، هم خوانی دارد یا خیر؟

اگر این معیار ها با مشخصات گوشی هماهنگ باشد آنگاه فرد می تواند ادعا کند که بر اساس نیاز و توان خود، بهترین و کارآمد ترین گوشی را انتخاب کرده است.

حال اگر شخصی نداند که یک مدل از گوشی موبایل چه امکاناتی را در اختیارش قرار می دهد و بدون شناخت و مطالعه، نسبت به خرید موبایل اقدام نماید، ممکن است پس از گذشت زمان اندکی، پشیمان شود اما نگران نباشید ما در کنار شما هستیم تا با ایجاد بررسی های لازم، اجازه ندهیم هیچ فردی احساس پشیمانی از انتخاب خود داشته باشد.

 

کمی در خصوص محبوبیت گوشی موبایل بدانیم

گوشی موبایل دستگاه به ظاهر کوچکی است که کارایی های بزرگی دارد. در عصر حاضر، کارایی این دستگاه کوچک را در تمام جوانب زندگی مشاهده می کنیم.

آن دوره ای که جوانان پس از اتمام دوران تحصیل، صاحب گوشی می شدند گذشته است و اکنون در دوره ای زندگی می کنیم که حتی کودکان ۳_۴ ساله نیز گاها گوشی اختصاصی خود را دارند!

از جمله محبوب ترین کارایی گوشی موبایل می توان به: عکاسی، سفارش غذا، پرداخت قبض، فعالیت های بانکی، حضور در کلاس، دریافت ویزیت پزشک، اطلاع از اخبار و… اشاره نمود.

حال در این بخش قصد داریم به شما عزیزان، به عنوان یک مرجع قابل اطمینان در بازار موبایل، کمک کنیم تا بدانید که هنگام خرید گوشی موبایل چه معیار هایی را باید در نظر داشته باشید.

 

بررسی ملاک های خرید گوشی موبایل

ملاک اول احتمالا برای اکثر افراد قیمت است چرا که حدودا باید بیش از 3 میلیون تومان بابت خرید گوشی در نظر گرفت، پس بررسی قیمت از جمله اولین بررسی هایی است که هنگام خرید باید انجام بگیرد.

 

بررسی قیمت گوشی موبایل

در سال های اخیر با افزایش قیمت گوشی موبایل، دیگر نمی توان انتظار داشت که عموم مردم بتوانند بهترین گوشی را در اختیار داشته باشند، بنابراین امروزه بازار گوشی های میان رده بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

بازار رقابتی موبایل شرایطی را ایجاد می کند که هر کدام از برند های تولید کننده موبایل، بر اساس استراتژی و سیاست گذاری خاص خود، بهترین قیمت گوشی را جهت رقابت و در واقع تصاحب بازار موبایل، اعلام نمایند.

امکانات و قابلیت های یک گوشی عامل مهمی در قیمت گذاری آن است. بنابراین برند های حال حاضر، گوشی هایی با امکانات متنوع و قیمت های مختلف ارائه می دهند تا عموم مردم با هر سلیقه و با هر توان مالی، بتوانند گوشی مورد نظر خود را تهیه و خریداری کنند؛ البته سیاست پوشش دهی سلایق از جانب کمپانی ها بسیار مفید است چرا که حالا در یک لیست قیمت، شما شاهد انواع و اقسام مدل های گوشی با امکانات و قابلیت های گوناگون خواهید بود.

کمپانی های سازنده موبایل بر اساس قیمت، سه کلاس برای محصولات تولیدی در گذشته در نظر می گرفتند که شامل گوشی های پایین رده، گوشی های میان رده و گوشی های پرچم دار بود اما اکنون شکافی میان گوشی های میان رده و گوشی های پرچم دار ایجاد شده است که با نام فلگشیپ کیلر شناخته می شود. این شکاف برای دسته ای از افراد در نظر گرفته شده است که مایل به استفاده از کالای خاص و لوکس هستند اما تمایلی به پرداخت هزینه گزاف برای این کالای لوکس ندارند.

مدل های پایین رده، بخش اقتصادی این بازار را تشکیل می دهند که نمی توان از آن ها انتظار زیادی داشت و تنها برای برقراری تماس، ارسال پیامک و دیگر فعالیت های ساده و روزمره در نظر گرفته می شوند و شما نباید قابلیت خاصی را از این گوشی ها انتظار داشته باشید.

 

قیمت روز گوشی ها چطور تعیین می شود؟

دریافت قیمت روز گوشی ها نیاز به فعالیت های خاصی چون مراجعه حضوری به بازار موبایل ندارد و اکنون شما با یک سرچ ساده در اینترنت، قادر خواهید بود تا قیمت روز تمامی مدل ها را در سایت های معتبر و قابل اعتماد بررسی کنید و حتی قیمت چند سایت مختلف را با هم مقایسه نمایید.

قیمت گوشی موبایل بسته به موارد مختلف و متنوع ای به صورت مداوم در حال تغییر است که از مهم ترین آن ها می توان به نوسانات بازار ارز، نوع محصول، مدل، ظرفیت حافظه و نمونه محصول تولید شده جدید به بازار است. گوشی های جدید همراه با پیشرفت تکنولوژی، آپدیت و به روز می شوند و برای تولید آن ها از ترند های جدید و بروزی استفاده می شود که همین عوامل سبب افزایش قیمت در گوشی های جدید خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی و آنلاین آریو سازان به منظور ایجاد آسودگی خاطر برای شما عزیزان، قیمت روز گوشی را با توجه به نوسانات بازار، به روز می کند تا در جهت همگام سازی شما با قیمت روز گوشی و سایر خدمات، پله پله پیش برود.

 

امکانات و قابلیت های تعیین کننده قیمت موبایل

روشن است که عواملی چون کیفیت دوربین، جنس پنل و نمایشگر، نوع سخت افزار و تراشه و کیفیت مواد سازنده قیمت گوشی را مشخص کنند و دلیل کم یا زیاد بودن قیمت هر گوشی را با جستجو به این عوامل به راحتی می توانید به دست آورید که البته در بررسی تخصصی تر، به فاکتور هایی چون جنس بدنه، نرم افزار و رابط کاربری، ظرفیت باتری و حتی برند نیز خواهید رسید.

درست بر عکس گذشته که بدون مقایسه مدل های گوناگون گوشی موبایل و تنها با داشتن بودجه، اقدام به خرید گوشی موبایل نمود. در آن زمان، تفاوت زیادی بین مدل های مختلف گوشی ها وجود نداشت اما اکنون موارد بسیار مختلفی را باید بررسی نمود تا بتوانید مناسب ترین گوشی را برای خود انتخاب و خریداری کنید.

 

نسل جدید گوشی های موبایل

با روی کار آمدن هر نسل جدیدی، شاهد استفاده از سخت افزار قدرتمند تر در گوشی ها، توسط شرکت تولید کننده خواهیم بود که این مسئله از گستردگی امکانات متنوع‌ای تحت اختیار، حکایت دارد.

این عبارت را حتی این گونه می توان توصیف کرد که عملکرد پرچم داران امسال از میان رده های سال آینده، ضعیف تر خواهد بود اما این نکته را در نظر داشته باشید که هرگز نمی توان یک گوشی میان رده را با یک پرچم دار مقایسه کرد چرا که گوشی های میان رده ممکن است برخی از قابلیت های گوشی های پرچم دار را به صورت کاملا مشابه داشته باشند اما هیچ وقت تمام امکانات پرچم داران را به صورت یکجا در گوشی های میان رده نخواهید دید چرا که کمپانی ها برای کاهش قیمت مجبورند از خیر برخی قابلیت های پیچیده بگذرند و آن ها را به گونه ساده تری طراحی و تولید کنند.

شما اگر تمایل به تهیه گوشی های پایین رده هستید، باز هم چند نمونه مختلف با آپشن ها و امکانات گوناگون جهت مقایسه، در اختیارتان قرار خواهد گرفت که این موضوع بدان معناست که شما اگر ملاک ها و معیار های مشخصی را جهت خرید گوشی موبایل برای خود تعیین کنید، قطعا موفق تر خواهید بود.

در کل برای خرید گوشی، می توانید از طریق ابزار های خاصی، امکان مقایسه گوشی ها را فراهم کنید تا بررسی های کامل تری داشته باشید.

 

خرید گوشی موبایل متناسب با نیازها

شناخت ملاک ها برای خرید گوشی، مانع از پرداخت هزینه های جانبی و گاها اضافی، می شود. چه زمانی این هزینه ها جانبی خواهد بود؟ هنگامی که شما از گوشی فقط انتظار پردازنده ای قدرتمند داشته باشید تا بتوانید به راحتی تمام بازی ها را بدون لگ اجرا کنید؛ اما گوشی موبایلی را تهیه می کنید که دوربین فوق العاده و با کیفیتی دارد! این هزینه اضافی نیست و فقط جانی محسوب می شود چرا که این فرد می تواند گاها عکس های باکیفیت از خود و محیط اطراف خود را به ثبت برساند.

چه هنگام این هزینه ها اضافی خواهد بود؟ هنگامی که بخواهید گوشی را برای فردی تهیه کنید که تنها به نیاز های روزمره خود از قبیل برقراری تماس، ارسال پیامک و… رسیدگی می کند و کارکرد دیگری ندارد. در این صورت اگر شما به جای بررسی ظرفیت باتری، به بررسی دوربین گوشی بپردازید و قصد تهیه یک گوشی با دوربین حرفه ای را داشته باشید، آنگاه این قابلیت یک هزینه اضافی برایتان رقم خواهد زد.

اگر فردی هستید که بدون توجه به بودجه، قصد دارید از جدید ترین فناوری ها استفاده کنید، گوشی های پرچم دار مناسب ترین انتخاب برایتان خواهند بود. در میان پرچم داران نیز، آیفون و سیستم iOS خاصش، به علت تنوع کمتر، انتخاب آسان تری را رقم خواهند زد. پرچم داران سامسونگ با قیمت گران تری نسبت به پرچم داران شیائومی به بازار عرضه می شوند که بر اساس قیمت می توانید یکی از این دو برند را انتخاب کنید.

مشاهده و لیست گوشی های مناسب برای خرید گوشی آیفون
مشاهده و لیست گوشی های مناسب برای خرید گوشی سامسونگ
مشاهده و لیست گوشی های مناسب برای خرید گوشی شیائومی

 

پردازنده؛ عاملی مهم جهت اجرای بازی در گوشی

پردازنده یکی از عوامل بسیار مهم جهت تعیین قیمت گوشی موبایل است؛ بنابراین شاید بهتر باشد، اطلاعات کافی‌ای در رابطه با آن در اختیار داشته باشید.

گوشی های هوشمند بر اساس پردازنده، در سه کلاس پایین رده، میان رده و پرچم دار قرار می گیرند که قیمت ها به ترتیب نام هایی که برای کلاس ها آوردیم، افزایش چشم گیری پیدا می کند.

تولید SOC یا همان پردازنده در کمپانی های اپل، سامسونگ، هواوی ، مدیاتک و کوالکام صورت می گیرد. در این بین تنها گوشی های پرچم دار هستند که پردازنده آن ها پاسخ گوی نیاز تمام افراد است؛ در سایر گوشی های هوشمند میان رده و پایین رده، باید به این قابلیت توجه کنیم و ببینیم که آیا پردازنده تعریف شده برای این گوشی، پاسخ گوی نیاز های ما هست یا خیر؟

عملکرد پردازنده ارتباط مستقیمی با اجرای بازی در گوشی دارد و اگر بخواهیم به صورت اختصاصی از یک پردازنده نام ببریم، باید بگوییم که پردازنده اسنپدراگون نسبت به مدیاتک و اکسینوس های هم رده خود، هنگام اجرای بازی عملکرد بهتر و سریع تری را به نمایش می گذارد.

 

دوربین؛ فاکتوری مهم جهت خرید گوشی موبایل

دوربین گوشی موبایل برای دسته ای از کاربران که مایل به عکاسی به صورت حرفه ای هستند، دسته ای از کاربران که تحت عنوان بلاگر شناخته می شوند و..‌. بسیار حائز اهمیت است. تفاوت دوربین در گوشی های سه کلاس، به حدی زیاد است که اگر کوچک ترین تمایلی به عکاسی با موبایل دارید، باید حتما از خرید گوشی پایین رده بپرهیزید. گوشی های میان رده نیز تا حدودی پاسخ گوشی نیاز های عکاسی هستند.

برای بررسی دوربین گوشی به صورت ساده می توان این گونه توضیح داد که دوربین اولترا واید که از فضای وسیع تری تصویر برداری می کند، امروزه در اکثر گوشی های میان رده دیده می شود‌. آن چیزی که نیاز به جستجو دارد دوربین تله فوتو و زوم است. دوربین ماکرو به جهت تصویر برداری از سوژه های کوچک در فاصله های نزدیک در گوشی ها تعبیه می شود. سنسور تشخیص عمق هم برای تشخیص عمق سوژه ها و کمک به دوربین های اصلی جهت افکت بهتر طراحی شده است.

نکته ای که باید به خاطر بسپارید این است که هنگام بررسی دوربین ها، تنها رزولوشن سنسور، سبب ایجاد کیفیت بالا نخواهد شد بلکه این اعداد و ارقام باید در عمل نیز ثابت شوند، بنابراین در هنگام خرید گوشی موبایل فریب اعداد و ارقام را نخورید.

 

نمایشگر؛ OLED یا LCD

اگر بخواهیم به صورت تخصصی دو نمایشگر OLED و LCD را با هم مقایسه کنیم، باید بگوییم که در شرایط یکسان، نمایشگر های اولد از نظر رزولوشن برتر از نمایشگر های ال سی دی هستند که به ویژگی هایی چون کنتراست بالا، روشنایی بیشتر، تازگی و زیبایی رنگ ها که در نهایت به دید بهتر در فضای باز ختم می شوند، در آمیخته است.

نمونه های بدی از نمایشگر اولد ممکن است در گوشی های پایین رده و یا حتی میان رده استفاده شود اما نمایشگر اولدی که برای پرچم داران به کار می رود، قابلیت های بی نظیری را ارائه خواهد داد.

 

5G ؛ فناوری نوظهور

سری ۸۰۰ کوالکام که پردازنده پرچم داران است به فناوری 5G که اخیرا به مرحله اجرا در آمده، دیده می شود که امروزه این فناوری را در سری ۶۰۰ کوالکام که پردازنده میان رده ها است و همچنین در یک سری از مدیاتک ها نیز دیده می شود.

اگر فردی هستید که علاقه به تعویض گوشی موبایل دارید می توانید هر مدلی که خواستید را خریداری کنید اما اگر بر خلاف این دسته از افراد، از یک گوشی چندین سال استفاده می کنید، پیشنهاد می شود که مدل هایی را خریداری نمایید که از فناوری 5G پشتیبانی می کند.

خدمات پشتیبانی از 5G در آینده ای نزدیک به لیست خدمات اپراتور های موبایل ایران اضافه خواهد شد و تنها گوشی هایی که تراشه آن ها از این فناوری پشتیبانی می کند، قادر به بهره برداری خواهد بود.

 

قیمت روز گوشی موبایل چطور تعیین می شود؟

قیمت روز گوشی موبایل بسته به موارد مختلفی دائما در حال نوسان است. امکان دارد قیمتی که امروز بررسی می کنید تا یک هفته دیگر دستخوش تغییرات بسزایی شود. قیمت هایی که در این بخش از سایت آریوسازان برای شما به نمایش درآمده است به صورت روزانه آپدیت می شود و روزانه قیمت جدیدی از کالاها را در این دسته بندی می توانید مشاهده کنید. از جمله مهم ترین موارد در تعیین قیمت گوشی موبایل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

نوسان بازار ارز
برند محصول
تاریخ ساخت محصول
میزان رم گوشی
میزان کارت حافظه
نوع پردازنده
رنگ
ابعاد
و…

امروز در شرایطی از بازار اقتصاد قرار داریم که حتی گذر چند ساعت هم ممکن است بر قیمت اجناسی همچون گوشی موبایل تاثیر گذار باشد. اما سوالی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که در این بازار پر ازدحام که همه رقیب همدیگر هستند و در شرایطی که تنوع بیش از حد محصولات و قیمت گذاری های روزانه آن ها را شاهد هستیم، چگونه یک گوشی متناسب با خواسته های خود انتخاب کنیم و بخریم؟

چگونه یک گوشی موبایل متناسب با خواسته های خود انتخاب کنیم و بخریم؟

ما به عنوان یک مرجع معتبر به شما توصیه می کنیم که قبل انجام هر کاری، اول به آن فکر کنید، چه در فعالیت های روزمره چه در خرید گوشی موبایل. فکر کردن در رابطه با خرید گوشی باعث می شود که شما اولویت گذاری کنید و بر اساس معیار هایی که به دست می آورید، اقدام به خرید نمایید اما فکر نکردن، درست نتیجه ای عکس خواهد داشت.

به این صورت که مثلا شما یک گوشی اقتصادی و پایین رده را تهیه می کنید و شخصی هستید که ساعت های زیادی را به فعالیت گیمینگ اختصاص می دهید! حال تصور کنید که آیا پردازنده نسبتا ضعیف یک گوشی پایین رده، پاسخ گوی نیاز های شما هست یا خیر؟

قطعا شما به عنوان یک گیمر بر اساس اولویت بندی، باید یک گوشی مخصوص گیمینگ انتخاب نمایید تا نهایت رضایت از انتخاب خود را داشته باشید. این نکته را به یاد داشته باشید که گوشی های ارزان قیمت جدید، عملکرد آنچنان بدی ندارند اما این مدل ها برای فعالیت های ساده روزمره ساخته می شوند و ممکن است در فعالیت های سنگین همچون اجرای بازی، هنگ کنند.

تنها عملکرد بازی کردن در گوشی موبایل نیست که نیاز به اولویت بندی دارد!
تنها عملکرد بازی کردن نیست که نیاز به اولویت بندی دارد حتی فعالیت هایی چون عکاسی، برند، نوع محصول، ظرفیت کارت حافظه، میزان رم و… نیز نیازمند اولویت بندی هستند؛ شما نمی توانید از یک گوشی پایین رده، انتظار تصویر برداری حرفه ای داشته باشید. بلکه باید به دنبال گوشی موبایل دیگری باشیدکه سخت افزار قدرتمند تری برای دوربین در نظر گرفته اند.

در رابطه با باتری باید گفت که امروزه گوشی های جدید، همگی ظرفیت باتری بالایی دارند و حتی با وجود عملکرد های سنگین گوشی، باز هم دوام می آورند؛ اما طبیعتا این شما هستید که معین می کنید عمر باتری گوشی تان چه قدر باشد، در صورت رعایت کردن استاندارد های شارژ، استفاده بیشتری از گوشی خواهید داشت و در غیر این صورت، نتیجه ای عکس خواهید دید.

 

بهترین بازار موبایل برای قیمت آنلاین گوشی کدام است؟

در عصر حاضر، خرید اینترنتی طرفداران زیادی دارد و اکثر افراد از این طریق خرید های خود را انجام می دهند؛ اما در این میان، افرادی هم هستند که به خرید اینترنتی اعتماد کافی ندارند و هنوز مایلند خرید های خود را به صورت حضوری به انجام برسانند. به همین دلیل سایت آریوسازان، وظیفه خود می داند که آشنایی کوچکی بین خود و مخاطبان ایجاد کند تا شاید همه کاربران از امکانات خرید آنلاین نهایت لذت را ببرند.

وبسایت و فروشگاه اینترنتی آریوسازان یکی از مراجع و منابع آنلاین موبایل است که انواع گوشی موبایل را با قیمتی مناسب و ارزان تر از سایر فروشگاه های دیگر در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد چراکه ما وارد کننده انواع گوشی های موبایل و سایر لوازم دیگر هستیم که این موضوع در نهایت می تواند باعث کاهش شدید قیمت و اولین دست بودن کالا در هنگام خرید باشد.

آریوسازان، بهترین قیمت روز گوشی موبایل را با حذف واسطه ها، اعلام می کند که همین امر سبب ایجاد اطمینان بین مشتریان و کاربران خواهد شد. این تنها یک ادعا نیست و شما با انجام مقایسه ای ساده میان سایت آریوسازان و دیگر سایت های بروز، می توانید به حقیقت ماجرا برسید و بعد از اعتماد، اقدام به خرید نمایید.

 

هدف سایت آریوسازان چیست؟

هدف آریوسازان تنها فروش محصولات نیست، ما در وهله اول محیطی را برای شما ایجاد می کنیم که ابتدا محصولات را به درستی بشناسید، تمام اطلاعات مربوط به خرید گوشی موبایل و سایر کالاها را بخوانید، آن ها را با یکدیگر مقایسه کنید و بعد در صورت تمایل اقدام به خرید نمایید؛ بنابراین هدف اصلی تیم آریوسازان این است که شما از محصولی که خریداری کرده اید، رضایت داشته باشید و از آن لذت ببرید؛ به همین دلیل بخش پشتیبانی به صورت همیشگی و دائمی آماده پاسخ گویی به نیاز ها، مشکلات و ابهامات شما عزیزان است.

 

آریوسازان چطور می تواند در هنگام خرید گوشی موبایل یا سایر کالاهای دیگر به شما کمک کند؟

کمک آریوسازان به مشتریان در هنگام خرید گوشی موبایل یا سایر کالاها این گونه است که جنس بدنه، طراحی و کیفیت ساخت، عملکرد نمایشگر، متریال قابل استفاده، عملکرد بازی ها، سرعت شارژ شدن، نحوه شارژ دهی، عملکرد دوربین در شرایط نوری و محیطی متفاوت و… را به طور دقیق در مدل های مختلف گوشی و سایر کالاهای دیگر بررسی می کند و تمام اطلاعاتی که به دست می آورد را بدون هیچ گونه تعصبیدر اختیار مشتریان و کاربران قرار می دهد تا تصمیم گیری و انتخاب نهایی راحت تر شود‌.

 

سخن پایانی

هنگام خرید گوشی موبایل باید دقت داشته باشید که اول ملاک های خود را مشخص کنید تا بدانید که قصد خرید چه مدلی را دارید و دوم این که ارزان ترین و درست ترین قیمت ممکن برای مدل انتخابی را بین مراجع متنوع بازار موبایل، تشخیص دهید.

ما در تیم آریو سازان در هر دو مورد کمک های شایانی به شما خواهیم کرد، به این صورت که می توانید بررسی های ویدیوئی و متنی را ببینید و بخوانید؛ همچنین می توانید مقایسه ای بین مدل های مختلف گوشی انجام دهید تا در نهایت به یک مدل که هم دلخواه و مورد پسندتان است و هم بیشترین کارایی را برایتان دارد، برسید.

کاربران عزیز توجه داشته باشید که شما می توانید، لیست قیمتی که فروشگاه های دیگر ارائه می دهند را مطالعه نمایید و در نهایت به انتخاب خودتان، یکی از این مراجع را جهت خرید گوشی مد نظر خود، انتخاب کنید.

اگر قصد خرید و یا حتی آشنایی با مدل خاصی از گوشی را دارید، می توانید مشخصات آن را در این صفحه مشاهده کنید یا بر اساس تفکیک انجام شده، با وارد شدن به صفحه خاص هر گوشی، مشخصه های فنی آن، عکس هایی که توسط گوشی ثبت شده اند، بررسی های تخصصی قابلیت ها و امکانات و همچنین قیمت روز آن گوشی را شاهد خواهید بود و چنانچه مایل به خرید آن کالا بودید، می توانید به راحتی از همان صفحه اقدام نمایید، بدون آن که نیاز باشد فعالیت فیزیکی خاصی را به انجام برسانید.