راهنمای خرید گوشی تا 7 میلیون تومان

راهنمای خرید گوشی تا 7 میلیون تومان

راهنمای خرید گوشی تا 7 میلیون تومان

امتیاز شما post

بهترین انتخاب جهت خرید گوشی تا سقف 7 میلیون {بهترین گوشی تا 7 میلیون تومان} تومان کدام گزینه است؟ در طبقه مناسب ترین گوشی های موبایل حاضر در بازار گزینه هایی موجود می باشند که احتمالا علمدار برند ها و مارک های ایده آل و محبوب شما نباشند ولی با دارا بودن قابلیت های مشابه، می توانند گزینه مطلوبی برای افرادی باشند که مناسب ترین ها را مدنظر دارند ولی پول کافی ندارند. در این بخش که راهنمای خرید گوشی تا 7 میلیون تومان است، می توانید با بهترین گوشی های تا سقف 7 میلیون تومان بازار ایران آشنا شوید. در این فهرست، گوشی ها قابلیت دوربین و کارکرد خیلی خوبی دارند و نمی شود اختلاف زیادی میان آنها و گوشی های رده بالا و علمدار مشاهده نمود. تنها اندکی اقتصادی تر و ارزان تر می باشند و مشتری ها با مقدار پول محدود خود می توانند این گوشی های کاربردی را انتخاب و خریداری نمایند.

دو نوع گوشی که می توان در این رده قرار داد شیائومی و سامسونگ است که سهم بیشتری در این بازار دارند. پیش از خرید این گوشی ها بهتر است انتظارات خود را از یک گوشی به صورت مطلوبی مشخص کنید اینکه عملکرد مدنظر شما از این مدل گوشی ها چیست، باتری، دوربین و… کدام یک معمولا توجه شما را به خود جذب می کند مسلما زیبایی گوشی هم می تواند یکی عوامل مهم در انتخاب شما باشد.

 

گوشی سامسونگ Galaxy M12 ظرفیت 64 و رم 4 گیگابایت

 

عوامل مهم جهت خرید گوشی تا سقف 7 میلیون تومان | بهترین گوشی تا 7 میلیون تومان

فاکتور های مهم جهت خرید گوشی تا سقف 7 میلیون تومان کدامند که بایستی حتما به آنها توجه کنید؟ مسلما جهت پاسخ دادن به این پرسش بایستی نخست بدانید از گوشی که قصد خرید آن را دارید چه توقعاتی دارید!؟  به عنوان مثال آیا گوشی موبایل را فقط برای انجام بازی می خواهید؟ یا اینکه قرار است از دوربین آن استفاده تخصصی تری داشته باشید؟ یا اینکه امکان دارد بکارگیری دراز مدت و شارژدهی عالی باتری یا صفحه نمایش آن برای شما حائز اهمیت باشد. فقط لازم است سطح توقعات خود را از گوشی که می خواهید خریداری نمایید را روشن سازید. تا مشخص شود کدام مدل گوشی برای شما بهتر است.

چنانچه بدانید از گوشی خودتان چه توقعاتی دارید انتخاب و خرید گوشی با میزان بودجه ای که دارید خیلی آسان تر می شود. چرا که رنج قیمتی جهت خرید بهترین گوشی تا 7 میلیون تومان در بازار ایران رنجی است که نمی توان از آن توقع این را داشت که گوشی برگزیده شما در همه مشخصه ها عالی ترین است. در این صورت آگاهی از توقعات و انتظارات به همراه سلیقه فردی و مقدار بودجه از فاکتور های مهم جهت خرید گوشی است.

 

 

نکات مهم در خصوص خرید گوشی تا سقف 7 میلیون تومان

چنانچه تمایل به خرید گوشی تا سقف ۷ میلیون تومان را دارید لازم است از مدل های نوینی که امروزه به بازار عرضه شده اند گوشی مد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید. زیرا که در این مدل های نوین، سیستم عامل و رابط کاربری نوین بکار برده شده است تا استفاده کنندگان در زمان بکارگیری از آنها راحت تر باشند. چنانچه هدف شما انتخاب و خرید گوشی تا سقف 7 میلیون تومان می باشد، همانطور که قبلا هم به آن اشاره شد انتخاب شما جز گوشی های عالی و علمدار نخواهد بود. با این شرایط این مبحث بدین مفهوم نیست که شما بایستی یک گوشی ساده با قابلیت های اندک تعیین کنید، در مقابل احتیاجات خود را معلوم نمایید و برای آنها اندکی هزینه نمایید تا بدین صورت بتوانید مناسب ترین گوشی را در این بازه قیمتی خریداری نمایید.

به عنوان مثال چنانچه از دوربین گوشی خود فقط در حد گرفتن چند عکس می خواهید استفاده کنید در این صورت احتیاجی به یک گوشی با دوربین حرفه ای ندارید. چنانچه نمی خواهید از گوشی خود جهت دیدن فیلم استفاده کنید یا اینکه دستان بزرگی ندارید بهتر است گوشی انتخاب کنید که متناسب سایز دست های شما باشد چرا که گوشی با ابعاد بزرگ برای شما امتیازی نخواهد داشت. چنانچه بکارگیری شما از بازی ها و نرم افزار های سنگین نمی باشد می توانید گوشی با رم داخلی یا حافظه محدودی انتخاب نمایید. در هر صورت خرید گوشی تا سقف ۷ میلیون تومان، عملی  نشدنی نیست و با مقداری تحقیق و پژوهش می توانید مدل های متنوعی را خریداری نمایید، در پایان به یاد داشته باشید که با بالا و پایین شدن نرخ ارز امکان دارد نرخ گوشی هایی که به شما معرفی شده نیز تغییر کند در این صورت قبل از خرید بهتر است قیمت گوشی مد نظر را ارزیابی نمایید.

 

گوشی شیائومی Redmi Note 10 pro ظرفیت 128، رم 6 گیگابایت

 

بهترین فهرست جهت خرید گوشی تا سقف 7 میلیون | بهترین گوشی تا 7 میلیون تومان در بازار ایران

در این مبحث قصد داریم بهترین لیست جهت خرید گوشی تا 7 میلیون تومان را برای شما ارائه دهیم پس با ما همراه باشید.

احتمالا تا ۲ سال قبل به این موضوع فکر نمی کردید که جهت تهیه یک گوشی  میان رده بایستی تا سقف ۷ میلیون تومان هزینه صرف کنید. ولی امروزه وضعیت اقتصادی به نوعی است که قیمت این مدل گوشی ها نسبت به مدل های پیشتاز ۲، ۳ سال قبل‌ خیلی بیشتر شده است.

در بازار کنونی چنانچه بخواهید یک گوشی همه کاره با صفحه نمایش مناسب، دوربین خوب، پردازشگر قوی، میزان حافظه کافی و باتری با حجم مطلوب خریداری نمایید بایستی حدود ۶ تا ۹ میلیون تومان پول رایج کشور را پرداخت کرد.

هم اکنون گوشی های تا سقف 7 میلیون تومان مرز بین مدل های میان رده می باشند، گوشی های با ارزش تر از این طبقه را می توان بالا رده نامید.

با پرداخت این میزان بودجه گفته شده می توان گوشی هایی که سطح کیفی خوبی دارند را تهیه کرد ، مناسب ترین گوشی های این طبقه، محصول موسسه شیائومی می باشند که چند مدل متنوع را با این میزان قیمت به بازار وارد کرده ، از سویی سامسونگ در این طبقه گوشی های خوبی دارد. در هر صورت چنانچه شما در پی یک گوشی مناسب ، قوی و همه کاره هستید و میخواهید دست به خرید گوشی تا سقف ۷ میلیون تومان بزنید در ادامه این مبحث بهترین گوشی ها را به شما معرفی خواهیم کرد که عبارتند از: