ایفون 12 چند سیم کارته است؟

ایفون 12 چند سیم کارته است

ایفون 12 چند سیم کارته است؟

امتیاز شما post

ایفون 12 چند سیم کارته است؟ آیفون ۱۲ مدل پایه یا استاندارد بین ۴ مدل اپل در سال ۲۰۲۰ است که در خانواده ۱۲ و در کنار اعضایی چون آیفون ۱۲ مینی، آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرومکس دیده می شود. اندازه و ابعاد مطلوب، دوربین دو گانه با کیفیت، سخت افزار قدرتمند، رزولوشن بالا، نمایشگر سوپر رتینا و … از ویژگی هایی هستند که آیفون ۱۲ را به گوشی پر طرفدار و پر فروشی تبدیل کرده اند. آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ مینی بسیار شبیه به هم هستند به طوری که می توان گفت آیفون ۱۲ در ابعادی کوچک تر با نام متفاوت آیفون ۱۲ مینی به فروش می رسد.

اگر قصد تهیه و خرید این محصول را دارید می توانید به بخش “خرید گوشی” و سپس “خرید گوشی آیفون” مراجعه کنید. همچنین می توانید برای دسترسی بهتر بر روی لینک های زیر کلیک کنید و به صورت مستقیم به صفحه مورد نظر وارد شوید:

 

آیفون 12

 

آیفون ۱۲ از چند سیم کارت پشتیبانی می کند؟ ایفون 12 چند سیم کارته است

آیفون ۱۲ همانند سایر مدل های نسل ۱۲ از دو سیم کارت پشتیبانی می کند که یکی سیم کارت نانو و دیگری سیم کارت الکترونیکی یا eSIM است. سیم کارت الکترونیکی ساختاری متفاوت از سیم کارت فیزیکی یا نانو دارد که در صورت تمایل برای دانستن این تفاوت می توانید در ادامه با ما همراه باشید.

 

سیم کارت الکترونیکی یا eSIM چیست؟

جدید ترین فرم و حالت سیم کارت با نام eSIM شناخته می شود که مخفف Embedded SIM و به معنای سیم جاسازی شده است. اگر چیپی با استاندارد SON-8 به صورت مستقیم درون یک گجت قرار بگیرد و با آن‌ یکپارچه شود، آن گاه از نام eSIM می توان استفاده نمود که این یعنی همچون سیم کارت نانو، قابل خارج کردن و یا تعویض نخواهد بود.