ایفون 12 پرو چند اینچ است؟

ایفون 12 پرو چند اینچ است؟

ایفون 12 پرو چند اینچ است؟

امتیاز شما post

آیفون ۱۲ پرو چند اینچ است؟ پس از موفقیت مدل های پیشرفته تر آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرومکس در سال ۲۰۱۹ کمپانی اپل تصمیم گرفت این رویه را ادامه دهد و طبق همین الگو، مدل های پیشرفته تر سال ۲۰۲۰ با نام های آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرومکس رونمایی شدند. قابلیت هایی چون تراشه A14 Bionic ، اسکنر تشخیص عمق تصویر LiDar و MagSafe و همچنین طراحی متفاوت آیفون های ۱۲ پرو و ۱۲ پرومکس را به ابرقدرت بین تمام مدل های آیفون در سال ۲۰۲۰ تبدیل کردند.

آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرومکس اختلاف قیمتی زیادی با یکدیگر ندارند چرا که در بسیاری از ویژگی ها همچون تراشه با قدرت پردازش سریع، دوربین های ۳ گانه با کیفیت فوق العاده، نوع پنل سوپر رتینا اولد و … مشترک و در برخی از ویژگی ها همچون اندازه صفحه نمایش، ظرفیت باتری، رزولوشن تصویر و… متفاوت از هم هستند.

اگر قصد تهیه و خرید این محصول را دارید می توانید به بخش “خرید گوشی” و سپس “خرید گوشی آیفون” مراجعه کنید. همچنین می توانید برای دسترسی بهتر بر روی لینک های زیر کلیک کنید و به صورت مستقیم به صفحه مورد نظر وارد شوید:

 

آیفون ۱۲ پرو

 

اندازه نمایشگر در آیفون ۱۲ پرو چند اینچ است؟

آیفون ۱۲ پرو از نمایشگری با اندازه ۶.۱ اینچ و رزولوشن ۱۱۷۰ × ۲۵۳۲ پیکسل برخوردار است که این یعنی تراکم پیکسلی ۴۶۰ را در هر اینچ خواهیم داشت. این گوشی نسبت به نسل قبلی خود یعنی آیفون ۱۱ پرو، اندازه بزرگ تری دارد اما در مقایسه با آیفون ۱۲ پرومکس ابعادی کوچک تر ارائه خواهد نمود. نمایشگر این گوشی از فناوری هایی چون Dolby Vision ، HDR 10+ ، فضای رنگی وسیع، True-tone و نرخ رفرش ۶۰ هرتز پشتیبانی می کند و مجهز به پوششی ضد خش و پوششی اولفوبیک جهت کاهش لک دست و بازتاب نور است.