ایفون 12 پرومکس چند اینچ است؟

ایفون 12 پرومکس چند اینچ است؟

ایفون 12 پرومکس چند اینچ است؟

امتیاز شما post

آیفون ۱۲ پرومکس چند اینچ است؟ آیفون ۱۲ پرومکس قدرتمند ترین پرچم دار اپل در اکتبر سال ۲۰۲۰ بود و در خانواده نسل ۱۲، بزرگ ترین آیفون تولید شده، بود. آیفون ۱۲ پرومکس در کنار اعضای دیگری چون آیفون ۱۲، آیفون ۱۲ مینی و آیفون ۱۲ پرو رونمایی شد و با قیمتی بیشتر از تمام این مدل ها فروخته می شد.

آیفون های نسل ۱۲ همگی بدون شارژر و لوازم جانبی به بازار عرضه شدند که این عمل به دلیل تمرکز روی قابلیت های پیشرفته ای چون پشتیبانی از شبکه 5G بود. اپل مدعی شد که برای ارتقای کیفیت آیفون های خود، اقدام به حذف لوازم جانبی کرده است تا افزایش قیمت نسبت به نسل گذشته نداشته باشد.

اگر قصد تهیه و خرید این محصول را دارید می توانید به بخش “خرید گوشی” و سپس “خرید گوشی آیفون” مراجعه کنید. همچنین می توانید برای دسترسی بهتر بر روی لینک های زیر کلیک کنید و به صورت مستقیم به صفحه مورد نظر وارد شوید:

 

 

آیفون ۱۲ پرومکس

 

نمایشگر آیفون ۱۲ پرومکس چند اینچ است؟

صفحه نمایش آیفون ۱۲ پرومکس نسبت به سایر مدل های نسل ۱۲ اندازه ای بزرگ تر یعنی ۶.۷ اینچ دارد. تمام ۴ مدل آیفون های ۱۲ با پنل پیشرفته Super Retina XDR OLED به بازار عرضه می شوند که بسیار شفاف و روشن است و رنگ ها را به بهترین حالت ممکن ایجاد می کند.

رزولوشن نمایشگر در آیفون ۱۲ پرومکس ۱۲۸۴ × ۲۷۷۸ پیکسل است که این یعنی در هر اینچ به اندازه ۴۵۸ پیکسل تراکم داریم. این نمایشگر از فناوری هایی چون Dolby Vision ، HDR 10+ ، فضای رنگی وسیع، True-tone و نرخ تازه سازی ۶۰ هرتز پشتیبانی می کند و به وسیله پوشش ضد خش و پوشش اولفوبیک (جهت کاهش لک اثر انگشت و بازتاب نور) محافظت می شود.