آیفون 12 پرو چند سیم کارته است؟

آیفون 12 پرو چند سیم کارته است؟

آیفون 12 پرو چند سیم کارته است؟

امتیاز شما post

آیفون ۱۲ پرو چند سیم کارته است؟ آیفون ۱۲ پرو یکی از پرچمداران و مدل های پیشرفته تر اپل در سال ۲۰۲۰ بود که تمام امکانات آیفون ۱۲ پرومکس را در ابعاد کوچک تری ارائه می دهد. اندازه متعادل این گوشی به گونه ای طراحی شده است که نه مثل آیفون ۱۲ مینی کوچک و نه مثل آیفون ۱۲ پرومکس بزرگ به نظر برسد.

در آیفون ۱۲ پرو امکاناتی چون پشتیبانی از فناوری 5G ، سخت افزار قدرتمند، نمایشگر سوپر رتینا با رزولوشن بالا، دوربین ۳ گانه بسیار قوی، قابلیت شارژ بیسیم MagSafe ، بدنه ای با مقاومت بالا و فناوری دالبی اتموس به چشم می خورند که هماهنگی خاصی در ایجاد این گوشی قدرتمند دارند.

اگر قصد تهیه و خرید این محصول را دارید می توانید به بخش “خرید گوشی” و سپس “خرید گوشی آیفون” مراجعه کنید. همچنین می توانید برای دسترسی بهتر بر روی لینک های زیر کلیک کنید و به صورت مستقیم به صفحه مورد نظر وارد شوید:

 

آیفون ۱۲ پرو

 

آیفون ۱۲ پرو از چند سیم کارت پشتیبانی می کند؟

آیفون ۱۲ پرو قابلیت پشتیبانی از 2 سیم کارت به صورت همزمان را دارد که یکی از آن ها به صورت الکترونیکی و دیگری به صورت فیزیکی فعال می شوند. از طریق این قابلیت، کاربران به دو شبکه مختلف دسترسی پیدا می کنند.

سیم کارت الکترونیکی با نام دیگر eSIM شناخته می شود که اصطلاح سیم کارت برای آن اشتباه است و بهتر است که از اصطلاح سیم جاسازی شده استفاده کنیم. eSIM یک سیم کارت فیزیکی نیست بلکه چیپی با استاندارد SON-8 است که درون گجتی قرار می گیرد و قابلیت تعویض و یا خروج ندارد.