آیفون ۱۲ پرو چند دلار است؟

آیفون ۱۲ پرو چند دلار است؟

آیفون ۱۲ پرو چند دلار است؟

امتیاز شما post

آیفون ۱۲ پرو چند دلار است؟ کمپانی اپل ۴ نمونه آیفون خود را در سال ۲۰۲۰ با نام های آیفون 12، آیفون 12 مینی، آیفون 12 پرو و آیفون 12 پرو مکس معرفی نمود که در این میان آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ مینی از لحاظ ظاهری بسیار شبیه به هم طراحی شده اند و فقط ابعادی متفاوت دارند؛ این مسئله در رابطه به آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرومکس نیز کاملا صدق میکند یعنی ظاهر و قابلیت هایی شبیه به هم اما اندازه ای متفاوت خواهید دید.

دو مدل با پسوند پرو و پرو مکس مدل های پیشرفه تر اپل هستند که به جای دوربین ۲ گانه همچون آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ مینی، از دوربین ۳ گانه بهره می برند؛ همچنین استفاده از نمایشگر بزرگ تر در این دو مدل سبب می شود که قیمتی بیشتر از دو مدل دیگر داشته باشند. همچنین برای خرید این محصولات می توانید به بخش “خرید گوشی موبایل ” و سپس “خرید گوشی آیفون” مراجعه کنید.

 

آیفون ۱۲ پرومکس

 

قیمت آیفون ۱۲ پرو چند دلار است؟

آیفون ۱۲ پرو در ۳ نسخه سخت افزار به فروش می رسد که از نسخه پایه ۱۲۸ گیگابایت آغاز می شود و به نسخه انتهایی ۵۱۲ گیگابایت می رسد. این ۳ نسخه با قیمت های زیر برای فروش گذاشته می شوند:

  • آیفون ۱۲ پرو نسخه ۱۲۸ گیگابایت، ۹۹۹ دلار
  • آیفون ۱۲ پرو نسخه ۲۵۶ گیگابایت، ۱۱۴۹ دلار
  • آیفون ۱۲ پرو نسخه ۵۱۲ گیگابایت، ۱۳۴۹ دلار

به سبب بهره مندی از نمایشگر Super Retina XDR OLED به جای LCD و پشتیبانی از فناوری 5G  با افزایش قیمت در آیفون های جدید نسبت به آیفون های نسل قبلی مواجه شدیم که در برخی موارد این ختلاف قیمت را از طریق حذف شارژر و لوازم جانبی در آیفون های نسل ۱۲ مقداری کاهش داده اند.