آیفون 12 پرومکس چند سیم کارته است؟

آیفون 12 پرومکس چند سیم کارته است؟

آیفون 12 پرومکس چند سیم کارته است؟

امتیاز شما post

آیفون 12 پرومکس چند سیم کارته است؟ در رونمایی آیفون های سال ۲۰۲۰ آیفون ۱۲ پرومکس به عنوان آخرین پرچمدار اپل معرفی شد و قبل از آن، مدل های دیگری با نام های آیفون ۱۲، آیفون ۱۲ مینی و آیفون ۱۲ پرو معرفی شده بودند که در میان آن ها، آیفون ۱۲ پرومکس با قابلیت های برجسته تر خود، نگاهی جاه طلبانه تر می طلبید.

بزرگ ترین اندازه نمایشگر را به خود اختصاص داده بود و همچنین از دوربین های باکیفیت تر و امکانات خیره کننده تری برخوردار بود اما در عین حال، در بسیاری از ویژگی ها، درست همانند دیگر اعضای خانواده نسل 12 طراحی و تولید می شود.

اگر قصد تهیه و خرید این محصول را دارید می توانید به بخش “خرید گوشی” و سپس “خرید گوشی آیفون” مراجعه کنید. همچنین می توانید برای دسترسی بهتر بر روی لینک های زیر کلیک کنید و به صورت مستقیم به صفحه مورد نظر وارد شوید:

 

آیفون 12 پرومکس از چند سیم کارت پشتیبانی می کند؟

آیفون ۱۲ پرومکس به صورت همزمان از دو سیم کارت پشتیبانی به عمل می آورد که یکی از این سیم کارت ها، سیم کارت نانو با اندازه ۱۲.۳ × ۸.۸ میلی متر و دیگری سیم کارت الکترونیکی یا eSIM است. شاید برای برخی از کاربران سوال پیش بیاید که سیم کارت الکترونیکی چیست؟ در ادامه توضیح کوتاهی در این رابطه خواهیم داد.

 

آیفون ۱۲ پرومکس

 

eSIM چیست؟

eSIM به معنای سیم جاسازی شده و مخفف Embedded SIM است که ما به اشتباه آن را سیم کارت تلقی می کنیم. eSIM قابلیت خارج کردن و یا تعویض ندارد و درون یک گجت تعبیه شده است.

eSIM از لحاظ نحوه کار، درست همانند سیم کارت فیزیکی عمل می کند و از قبل درون گوشی قرار می گیرد که دیگر نگران مشکلاتی چون خطاهای مکانیکی نخواهید بود. از eSIM به دلیل اندازه کوچک آن، می توان در ساعت های هوشمند نیز استفاده نمود.