آیفون ۱۲ پرومکس چند دلار است؟

آیفون ۱۲ پرومکس چند دلار است؟

آیفون ۱۲ پرومکس چند دلار است؟

امتیاز شما post

آیفون ۱۲ پرومکس چند دلار است؟ آیفون ۱۲ پرو مکس بالاترین جایگاه را در خانواده نسل ۱۲ دارد و پیشرفته ترین و قدرتمند ترین آیفون تا سال ۲۰۲۰ محسوب می شود. این غول اپل در کنار اعضای کوچک تری چون آیفون ۱۲ پرو، آیفون ۱۲ مینی و آیفون 12 دیده می شود که هر کدام از آن ها در نوع خودشان بهترین هستند. هر سال اپل، بزرگ ترین و قوی ترین آیفون خود را با پسوند پرومکس در معرض نمایش قرار می دهد تا نهایت تکونولوژی را به رخ بکشد.

آیفون ۱۲ پرو مکس به سبب داشتن نمایشگر بزرگ تر و مجهز شدن به دوربین های سه گانه واید، اولترا واید و تله فوتو از قیمت بیشتری نسبت به سایر مدل ها برخوردار است. در آیفون ۱۲ پرو نیز دوربین های سه گانه واید، اولترا واید و تله فوتو را داریم اما نمایشگر آن هم اندازه آیفون ۱۲ در نظر گرفته شده است و به بزرگی نمایشگر آیفون ۱۲ پرومکس نیست پس قیمت کمتری دارد. همچنین با مراجعه به بخش خرید گوشی و سپس خرید گوشی آیفون می توانید از لیست موجودی و همچنین قیمت خرید این محصولات آشنا شوید.

 

 

آیفون ۱۲ پرومکس

 

قیمت آیفون ۱۲ پرومکس چند دلار است؟

آیفون ۱۲ پرو مکس همچون آیفون ۱۲ پرو در سه نسخه سخت افزاری به فروش می رسد که نسخه پایه در آن ها ۱۲۸ گیگابایت است؛ برخلاف آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ مینی که با نسخه پایه ۶۴ گیگابایت عرضه می شدند. شرح قیمت آیفون ۱۲ پرومکس:

  • آیفون ۱۲ پرومکس نسخه ۱۲۸ گیگابایت، ۱۰۹۹
  • آیفون ۱۲ پرومکس نسخه ۲۵۶ گیگابایت، ۱۲۴۹
  • آیفون ۱۲ پرومکس نسخه ۵۱۲ گیگابایت، ۱۴۴۹

آیفون ۱۲ پرومکس از لحظ قیمت با نسل قبلی یعنی آیفون ۱۱ پرومکس تفاوت دارد که این به دلیل پشتیبانی از شبکه 5G و نمایشگر سوپر رتینا LED به جای LCD در آیفون ۱۲ پرومکس رقم می خورد.