آیفون 12 مینی چند سیم کارته است؟

آیفون ۱۲ مینی چند سیم کارته است؟

آیفون 12 مینی چند سیم کارته است؟

1/5 - (1 امتیاز)

آیفون 12 مینی چند سیم کارته است؟ بین ۴ مدل از اعضای نسل ۱۲ آیفون که در سال ۲۰۲۰ راهی بازار شدند و با نام های آیفون ۱۲، آیفون ۱۲ مینی، آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرومکس شناخته می شوند، آیفون ۱۲ مینی دارای کوچک ترین اندازه، باریک ترین قطر و سبک ترین وزن است که با تمام این تفاصیر، از فناوری 5G و دیگر قابلیت های آیفون ۱۲ پشتیبانی می کند.

در واقع این گوشی برای دسته ای از کاربران طراحی شده است که علاقه به گوشی های ریز و در عین حال قدرتمند دارند و این گوشی با اندازه کوچک، قدرت پردازش سریع، کیفیت تصویر برداری شگفت انگیز، نرم افزار و رابط کاربری روان و اتصال شبکه 5G تمام نیاز های این دسته از کاربران را برطرف خواهد نمود.

اگر قصد تهیه و خرید این محصول را دارید می توانید به بخش “خرید گوشی” و سپس “خرید گوشی آیفون” مراجعه کنید. همچنین می توانید برای دسترسی بهتر بر روی لینک های زیر کلیک کنید و به صورت مستقیم به صفحه مورد نظر وارد شوید:

 

آیفون 12 مینی

 

آیفون 12 مینی از چند سیم کارت پشتیبانی می کند؟ آیفون 12 مینی چند سیم کارته است؟

آیفون 12 مینی امکانات و ظاهری دقیقا مشابه آیفون ۱۲ استاندارد دارد و فقط در ابعادی کوچک تر به مرحله تولید می رسد که این اتفاق برای اولین بار در کارنامه اپل دیده می شد.

این گوشی درست همانند آیفون ۱۲، از دو سیم کارت به طور همزمان پشتیبانی می کند که یکی به صورت فیزیکی و دیگری به صورت الکترونیکی درون دستگاه قادر به فعالیت خواهند بود.

 

eSIM یا سیم کارت الکترونیکی چیست؟

سیم کارت الکترونیکی به روز ترین فرم سیم کارت است که در واقع درون گوشی هوشمند جاسازی می شود. eSIM سیم کارتی واقعی نیست بلکه یک چیپ با استاندارد SON-8 است که با گجت یکپارچه می شود و دیگر قابل به تعویض کردن نیست.