آیفون ۱۲ مینی چند دلار است؟

آیفون ۱۲ مینی چند دلار است؟

آیفون ۱۲ مینی چند دلار است؟

امتیاز شما post

آیفون ۱۲ مینی چند دلار است؟ آیفون 12 مینی به عنوان کوچک ترین عضو خانواده در کنار اعضایی چون آیفون 12، آیفون 12 پرو و آیفون 12 پرومکس طی رویدادی تحت عنوان Hi Speed رونمایی و پس از آن به بازار عرضه شدند. ۴ مدل سال ۲۰۲۰ اپل از نظر بسیاری از قابلیت ها همچون نمایشگر Super Retina XDR OLED ، پشتیبانی از شبکه 5G و… مشترک هستند و نسبت به نسل قبل یعنی آیفون های ۱۱ پیشرفت بزرگی را رقم زدند؛ اما برخی دیگر از ویژگی ها مثل ابعاد نمایشگر، سیستم دوربین، ظرفیت باتری و… در آن ها متفاوت است که قیمت های متفاوتی را نیز به وجود می آورد. همچنین می توانید با مراجعه به صفحه “خرید آیفون 12 مینی” این محصول را از آریو سازان تهیه و خریداری کنید.

 

آیفون 12 مینی

 

قیمت آیفون ۱۲ مینی چند دلار است؟

آیفون 12 مینی به عنوان ارزان ترین آیفون در خانواده آیفون ۱۲ شناخته می شود اما ارزان ترین آیفون سال ۲۰۲۰ نیست چرا که آیفون SE 2020 با قیمتی کمتر از آیفون ۱۲ مینی به فروش می رسد. قیمت پایه ای که برای نسخه ۶۴ گیگابایت آیفون ۱۲ مینی در نظر گرفته شده بود را ۶۹۹ دلار اعلام کردند اما این تمام ماجرا نبود؛ چرا که آیفون ۱۲ مینی در نسخه های دیگری با حافظه داخلی ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایت نیز به فروش می رسد که طبیعتا قیمت بالا تری دارند. نسخه ۱۲۸ آیفون ۱۲ مینی با قیمت ۷۴۹ دلار و نسخه ۲۵۶ این گوشی با قیمت ۸۴۹ دلار به فروش می رسند.

آیفون ۱۲ مینی هم قیمت آیفون ۱۱ نسل قبل در نظر گرفته شده است چرا که آیفون ۱۲ با افزایش قیمت نسبت به آیفون ۱۱ همراه بود؛ همچنین در خانواده آیفون های ۱۱ لوازم جانبی دیده نمی شود ولی در عوض بر قابلیت های پیشرفته ای که در ابتدای مقاله عنوان کردیم، تمرکز شده است.