آیفون ۱۲ مینی چند اینچ است؟

آیفون ۱۲ مینی چند اینچ است؟

آیفون ۱۲ مینی چند اینچ است؟

امتیاز شما post

در سال ۲۰۲۰ اپل با ارائه مدل های مختلف آیفون خود، از کوچک ترین پرچمدار یعنی آیفون ۱۲ مینی نیز رونمایی کرد. آیفون ۱۲ مینی علاوه بر این که بین اعضای نسل خود یعنی آیفون ۱۲، آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرومکس کوچک ترین اندازه را داشت، نسبت به آیفون های قبلی و حتی آیفون SE نیز از ابعاد کمتری برخوردار بود.

با وجود این که تمام کمپانی های تولید کننده گوشی های هوشمند، از دیوایس های بزرگ برای ساخت گوشی بهره می برند و اکثر افراد این سایز را عادی می دانند؛ اما هستند کاربرانی که هنوز علاقه به استفاده از گوشی های کوچک تر داشته باشند تا بتوانند به راحتی با یک دست کار کنند و….

آیفون ۱۲ مینی از لحاظ طراحی و پشتیبانی از قابلیت های مختلف بسیار شبیه به آیفون ۱۲ طراحی شده است و همچون آیفون SE ظاهری قدیمی تر همچون آیفون ۸ ندارد. اگر قصد تهیه و خرید این محصول را دارید می توانید به بخش “خرید گوشی” و سپس “خرید گوشی آیفون” مراجعه کنید.

 

آیفون 12 مینی

 

نمایشگر آیفون ۱۲ مینی چند اینچ است؟

آیفون ۱۲ مینی نمایشگری ۵.۴ اینچی از نوع Super Retina XDR OLED برخوردار است که رزولوشن یا وضوح تصویری به اندازه ۱۰۸۰ × ۲۳۴۰ پیکسل دارد. نمایشگر این گوشی از فناوری هایی چون Dolby Vision ، HDR 10 و HLG پشتیبانی به عمل می آورد.

در مقایسه با آیفون SE ، آیفون ۱۲ مینی اندازه کوچک تری دارد و چون دکمه هوم روی آن تعبیه نشده است و حاشیه اطراف نمایشگر دیده نمی شود، نمایشگری بزرگ تر روی بدنه ای کوچک تر را شاهد خواهیم بود. طبق گفته اپل، این گوشی کم وزن ترین، باریک ترین و ریز ترین آیفون 5G در تمام دنیا است.