آشنایی با رنگ های آیفون 12

آشنایی با رنگ های آیفون 12

آشنایی با رنگ های آیفون 12

امتیاز شما post

رنگ های آیفون 12 – آیفون ۱۲ استاندارد یا پایه، یکی از دوست داشتنی ترین و پر طرفدار ترین آیفون های نسل ۱۲ است که اساس ساخت دیگر مدل ها در نظر گرفته می شود. بجز آیفون 12، خانواده این نسل دارای اعضای دیگری با نام های آیفون ۱۲ مینی، آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرومکس نیز است که قابلیت های شگفت انگیزی در اختیار کاربران قرار می دهند. آیفون ۱۲ پایه، دقیقا الگوی ساخت آیفون ۱۲ مینی است و این دو مدل حتی در رنگ بندی نیز کاملا مشابه هم تولید می شوند؛ اما این مسئله بین آیفون ۱۲ و دو آیفون پیشرفته تر کمی متفاوت است و رنگ بندی متفاوت تری نیز دارند.

اگر قصد تهیه و خرید این محصول را دارید می توانید به بخش “خرید گوشی” و سپس “خرید گوشی آیفون” مراجعه کنید. همچنین می توانید برای دسترسی بهتر بر روی لینک های زیر کلیک کنید و به صورت مستقیم به صفحه مورد نظر وارد شوید:

 

بررسی و آشنایی با رنگ های آیفون 12

آیفون ۱۲ استاندارد یا پایه در شش رنگ بنفش، سفید، مشکی، سبز، آبی و قرمز تولید و روانه بازار می شود که در ادامه به توضیح مختصری در رابطه با هر رنگ می پردازیم.

 

آیفون 12

 

ویژگی رنگ بنفش:

رنگ بنفش آیفون ۱۲ که کمی پررنگ تر از آیفون ۱۱ سال گذشته است، جلوه گر بهار و حس و حال شاد آن زمان خواهد بود. این رنگ دلربا مناسب کاربرانی است که به رنگ های شاد علاقه دارند و مختص جنسیت خاصی هم نیست.

 

ویژگی رنگ سفید:

رنگ سفید در آیفون ۱۲ تمایل بیشتری به رنگ شیری دارد و نسبت به ایرپاد سفید، متفاوت است. اکثر گوشی های هوشمند در رنگ سفید تولید می شوند چرا که ظاهری شیک و بسیار ساده و ظریف ایجاد می کند و اکثر کاربران ساده پسند آن را انتخاب می نمایند. پنل رنگ روشن، از ایجاد لک و اثر انگشت جلوگیری می کند هر چند که ظاهری شیشه ای و غیر مات داشته باشد.

 

ویژگی رنگ مشکی:

رنگ همیشگی که در رنگ بندی تمام گوشی ها دیده می شود رنگ مشکی است که باز هم با ظاهری ساده و جذاب به میدان خواهد آمد. نکته منفی در رابطه با رنگ مشکی در آیفون ۱۲ شیشه ای بودن آن است که سبب می شود لک اثر انگشت با مقدار نسبتا زیادی باقی بماند.

 

ویژگی رنگ سبز:

رنگ زنده و جوانانه پسند در آیفون ۱۲ به رنگ سبز تعلق می گیرد که نسبت به آیفون سال گذشته، کمرنگ تر تولید می شود. کاربران ریسک پذیر معمولا دست به انتخاب این رنگ خواهند زد.

 

ویژگی رنگ آبی:

رنگی که اپل با نسل ۱۲ آیفون های خود ارائه داد آبی تیره بود که حالت میانه ای دارد؛ یعنی نه ساده به نظر می رسد و نه چندان جلب توجه می کند.

 

ویژگی رنگ قرمز:

رنگ قرمز آیفون ۱۲ نسبت به آیفون SE بسیار کمرنگ تر است به طوری که برخی از افراد آن را هلویی خطاب می کنند. اما باز هم ظاهری دلنشین و جذاب را در اختیار خواهد گذاشت.