آشنایی با رنگ های آیفون 12 پرو

آشنایی با رنگ های آیفون 12 پرو

آشنایی با رنگ های آیفون 12 پرو

امتیاز شما post

رنگ های آیفون 12 پرو – در سال 2020 شاهد حضور ۴ مدل از نسل آیفون ۱۲ در مراسم رونمایی بودیم که دارای نام هایی چون آیفون ۱۲، آیفون ۱۲ مینی، آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرومکس بودند. آیفون ۱۲ پرو و ۱۲ پرومکس که مدل های پیشرفته تر کمپانی اپل محسوب می شوند ترکیب رنگ یکسانی دارند و هر دو در ۴ رنگ زیبا، تولید می شوند.

همچنین اگر قصد تهیه و خرید این محصول را دارید می توانید به بخش “خرید گوشی” و سپس “خرید گوشی آیفون” مراجعه کنید. همچنین می توانید برای دسترسی بهتر بر روی لینک های زیر کلیک کنید و به صورت مستقیم به صفحه مورد نظر وارد شوید:

 

رنگ های آیفون 12 پرو در چه دسته بندی هایی قرار می گیرد؟

آیفون ۱۲ پرو در رنگ های طلایی، آبی، گرافیتی یا خاکستری و نقره ای تولید و به بازار عرضه می شود که در ادامه به بررسی هر یک از این رنگ ها خواهیم پرداخت.

 

آیفون 12 پرو

 

بررسی رنگ آبی یا Pacific Blue

رنگ آبی، رنگ جدیدی است که تنها برای آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرومکس در نظر گرفته اند. این رنگ زیبایی های خاص خود را دارد اما کاربران کمتر از سایر رنگ ها، به آبی توجه می کنند و بیشتر دسته ای که طبق مد روز پیش می روند این رنگ را خریداری می نمایند. ظاهر این رنگ کمی متفاوت تر به نظر می رسد چرا که پیش از این دیده نشده بود؛ همچنین پوشش مات سبب می شود تا لک چربی اثر انگشت روی پنل باقی نماند و ظاهری شلخته نداشته باشد. لوگو و دور ماژول نیز به رنگ آبی طراحی شده اند تا ظاهر تمیز و یکدستی پدید بیاید.

 

بررسی رنگ نقره ای یا Silver

از جمله نمونه های بسیار دوست داشتی و بسیار پر فروش، رنگ سیلور آیفون ۱۲ پرو است که ظاهری شیک و ساده و بدون جلب توجه ایجاد می کند. اکثر کاربرانی که به دنبال گوشی های ظریف و جذاب هستند، رنگ سیلور را انتخاب می کنند. بافت مات در پوشش این رنگ نیز دیده می شود تا مانع از ایجاد اثز انگشت گردد و ظاهری تمیز به دستگاه بدهد.

 

بررسی رنگ خاکستری یا Graphit

رنگ خاکستری نمونه ای دیگر از رنگ های محبوب و پر فروش است که در عین سادگی، جذابیت خاص و کم نظیری به گوشی می بخشد. همانند دو رنگ قبلی، خاکستری نیز به صورت مات طراحی می شود تا لک و اثر انگشت روی پنل پشتی، نقش نبندد. لوگو و اطراف ماژول خاکستری عمیق تر در نظر گرفته شده است تا حالتی مکمل با رنگ خاکستری ایجاد کند.

 

بررسی رنگ طلایی یا Gold

گران ترین رنگ، گلد یا طلایی است که ظاهری بسیار شکوه مند دارد و همچون رنگ های دیگر با بافت مات پوشش داده شده است.

 

جمع بندی مقاله آشنایی با رنگ های آیفون 12 پرو

به نظر شما کاربران عزیز، کدام یک از رنگ های آیفون 12 پرو زیباتر هستند؟