آشنایی با رنگ های آیفون 12 پرو مکس

آشنایی با رنگ های آیفون 12 پرو مکس

آشنایی با رنگ های آیفون 12 پرو مکس

5/5 - (1 امتیاز)

رنگ های آیفون 12 پرو مکس – آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرومکس، دو پرچم دار نسل ۱۲ آیفون هستند که در سال ۲۰۲۰ به بازار ارائه شد و اعضای دیگر این مجموعه، آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ مینی نام دارند. آیفون ۱۲ پرومکس، با امکانات و قابلیت های شگفت انگیز، کاربران را به سمت خود جذب می کند.

همچنین اگر قصد تهیه و خرید این محصول را دارید می توانید به بخش “خرید گوشی” و سپس “خرید گوشی آیفون” مراجعه کنید. همچنین می توانید برای دسترسی بهتر بر روی لینک های زیر کلیک کنید و به صورت مستقیم به صفحه مورد نظر وارد شوید:

 

بررسی و آشنایی با رنگ های آیفون 12 پرو مکس

علاوه بر این خصوصیات ویژه، رنگ های زیبایی در پدید آوری جذابیت ظاهری برای آیفون ۱۲ پرومکس نقش داشتند که شامل موارد زیر هستند:

  • طلایی
  • آبی
  • نقره ای
  • گرافیتی یا خاکستری

آیفون 12 پرو مکس

 

رنگ طلایی آیفون ۱۲ پرومکس:

رنگ طلایی، با بافت مات خاص خود، جذابیت وصف ناپذیری ایجاد می کنند که سبب افزایش قیمت نسبت به سایر رنگ ها نیز شده است. جلوه زیبا و جذاب فولاد ضد زنگ در اثر ساخته شدن رنگ طلایی روی قاب فولاد با استفاده از فرآیند پوشش مگنترون با قدرت بالا پدید آمده است.

 

رنگ آبی آیفون ۱۲ پرومکس:

رنگ جدیدی که به واسطه آیفون ۱۲ پرومکس ارائه شد، رنگ آبی بود اما چندان محافظ کار به نظر نمی رسد. بیشتر اشخاصی که به دنبال مد روز و یا تنوع باشند، به سمت رنگ آبی این گوشی جذب خواهند شد. پوشش مات مانع از بر جای ماندن اثر انگشت و لکه روی گوشی می شود. برای رنگ آبی این گوشی، هم لوگوی اپل و هم حاشیه های ماژول دوربین پشتی را آبی در نظر گرفته اند تا حالت یکدستی ایجاد شود.

 

رنگ نقره ای آیفون ۱۲ پرومکس:

از محبوب ترین رنگ ها به حساب می آید و ظاهر آن بسیار ظریف و شیک است. با وجود سادگی، بافت مات آن، سبب حفظ ظاهر مینیمالیستی می شود.

 

رنگ گرافیتی یا خاکستری آیفون ۱۲ پرومکس:

این رنگ نیز بسیار ساده و شیک در نظر گرفته شده است و با ایجاد پوششی مات، مانع از ایجاد لک و اثر انگشت روی قاب پشتی خواهد شد. برای ایجاد هماهنگی، لوگوی اپل و حاشیه اطراف ماژول دوربین عقب را خاکستری تیره تر در نظر گرفته اند تا ظاهری مکمل ایجاد کند.

 

جمع بندی مقاله آشنایی با رنگ های آیفون 12 پرو مکس

به نظر شما کاربران عزیز، کدام یک از رنگ های آیفون 12 پرو مکس زیباتر هستند؟