آشنایی با رنگ های آیفون 12 مینی

آشنایی با رنگ های آیفون 12 مینی

آشنایی با رنگ های آیفون 12 مینی

امتیاز شما post

رنگ های آیفون 12 مینی – آیفون ۱۲ مینی، کوچک ترین عضو از خانواده ۴ تایی نسل ۱۲ است و برای دسته ای از کاربران که علاقه مند به گوشی های ریز هستند، طراحی می شود. اعضای دیگر این نسل نیز با نام های آیفون ۱۲ استاندارد، آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرومکس قابل شناسایی خواهند بود.

اگر قصد تهیه و خرید این محصول را دارید می توانید به بخش “خرید گوشی” و سپس “خرید گوشی آیفون” مراجعه کنید. همچنین می توانید برای دسترسی بهتر بر روی لینک های زیر کلیک کنید و به صورت مستقیم به صفحه مورد نظر وارد شوید:

 

بررسی و آشنایی با رنگ های آیفون 12 مینی

آیفون ۱۲ مینی در ۶ رنگ بنفش، سفید، مشکی، سبز، آبی و قرمز تولید شده است که به بررسی هر کدام از این رنگ ها می پردازیم.

 

آیفون 12 مینی

 

رنگ بنفش:

این رنگ شاد و دلربا، از سوی کاربران مونث بسیار مورد حمایت قرار گرفت. البته این رنگ تنها مناسب بانوان نیست و تمامی افرادی که علاقه به رنگ های شاد دارند می توانند آن را خریداری کنند. رنگ بنفش در آیفون ۱۲ مینی نسبت به آیفون ۱۱ سال گذشته، پررنگ تر است.

 

رنگ سفید:

رنگ سفید آیفون ۱۲ مینی، کمی مایل به شیری است و رنگ سفید یخچالی ندارد. گزینه بسیار ساده و در عین حال شیکی است که تعداد زیادی از کاربران طرفدار آن هستند. لک اثر انگشت روی پنل پشتی باقی نمی ماند و در نتیجه ظاهری ظریف و بسیار تمیز خلق می کند.

 

رنگ مشکی:

یکی از پر طرفدار ترین رنگ ها در انتخاب گوشی های هوشمند، رنگ مشکی است که هرگز سبب دلزدگی نمی شود. ظاهری شیک و جذاب را پدید می آورد اما به سبب پوشش شیشه ای، ممکن است کمی شلخته به نظر برسد چرا که لک اثر انگشت روی آن باقی خواهد ماند.

 

رنگ سبز:

رنگ سبزی که برای آیفون ۱۲ مینی در نظر گرفته اند، سبزی کمرنگ و مایل به مغز پسته ای است. رنگی بسیار جدید و خاص محسوب می شود و کاربرانی که به تنوع اهمیت می دهند، بی شک آن را انتخاب خواهند کرد. رنگ سبز آیفون ۱۲ مینی نسبت به آیفون ۱۱ سال گذشته، کمرنگ تر است‌.

 

رنگ آبی:

رنگ جدید اپل در واقع همین رنگ آبی کاربنی برای آیفون ۱۲ مینی بود که نه ظاهری ساده و نه ظاهری جنجالی دارد بلکه جایی در وسط این دو رده قرار می گیرد و به خاص پسندان در انتخاب رنگ کمک شایانی می کند.

 

رنگ قرمز:

رنگ قرمزی که برای آیفون ۱۲ مینی در نظر گرفته اند نسبت به آیفون SE بسیار کمرنگ تر به نظر می رسد و جذابیتی همچون آن را ندارد. اما باز هم ظاهری گرم و دلنشین را القا خواهد کرد که طرفداران مخصوص خود را دارد.

 

جمع بندی مقاله آشنایی با رنگ های آیفون 12 مینی

به نظر شما کاربران عزیز، کدام یک از رنگ های آیفون 12 مینی زیباتر هستند؟